Kde vás najdu/jaká je doručovací adresa?

Adresa naší provozovny je Školní 349/2, 415 01 Teplice.

Co vše mám udělat před předáním zařízení do servisu?

Zazálohujte si důležitá data, neručíme za jejich ztrátu. Vyjměte všechna USB periferie, SIM karty, SD karty. Zaregistrujte zařízení na servis.fixbook.cz.

Co dělat po vytopení zařízení kapalinou?

Nedávejte MacBook do rýže, ale postupujte rychle. Voda uvnitř zařízení se sama neodpaří a koroze sama nevyčistí. Fyzika je neoblomná. Zařízení co nejdříve zašlete na opravu k nám, my zařízení kompletně rozebereme, zjistíme rozsah poškození a vyhotovíme nabídku opravy. Průměrná cena opravy vytopeného zařízení je 4 500 Kč bez DPH. Cena diagnostiky vytopeného zařízení je 1 500 Kč bez DPH. Diagnostiku neplatíte v případě opravy nebo výkupu.

Zařízení bylo 5x servisované v různých servisech, chybí půlka součástek, opravíte mi takové zařízení?

Bohužel ne. Cena takové opravy vždy převýší hodnotu zařízení.

Mohu dodat k opravě jen samotnou základní desku?

Bohužel ne. Zařízení následně nelze otestovat a vyloučit tak veškeré chyby, například chybu klávesnice, LCD atd.

Kolik stojí diagnostika/oprava a jak dlouho trvá?

Doba diagnostiky/opravy záleží na momentální vytíženosti servisu, standardně 1-5 pracovních dnů. Oprava je v tomto termínu zhotovena za předpokladu, že jsou veškeré potřebné díly skladem. Cena diagnostiky je 600 Kč bez DPH, kterou neplatíte v případě úspěšné opravy. Diagnostika vytopeného zařízení vyjde na 1 500 Kč bez DPH v případě, že zařízení nebudete chtít opravit nebo zařízení vzhledem rozsahu koroze nepůjde opravit. Extrémní vytopené případy poznáme již před vyčištěním a taková zařízení vracíme bez vyčištění za cenu standardní diagnostiky 600 Kč bez DPH.

Jaké jsou možnosti platby?

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, dobírkou nebo bankovním převodem předem.

Jaká je doba záruky?

Na většinu oprav poskytujeme roční záruku. Na zařízení opravovaná před námi může být záruka kratší nebo žádná. Na vše vás upozorníme předem.