Kdo jsme?

Od roku 2013 jsme úspěšně opravili více než 10 000 MacBooků a dalších Apple zařízení. Díky vlastní ojedinělé technologii patří naše opravy základních desek na součástkové úrovni mezi ty vůbec nejpřesnější v celé ČR. Naše služby dodáváme do mnoha servisních center v ČR i v zahraničí, kdy v 95 % se nám podaří poškozený MacBook zachránit.

Jednou z našich priorit je recyklace. Výkon nově vyrobených zařízení nestoupá tak prudce jako před 10 lety a vývoj posledních let se spíše zaměřil na tepelnou a SW optimalizaci.5 až 8 let staré MACy mohou pro kancelářské použití fungovat stejně rychle a spolehlivě jako MACy vyrobené letos.

10000+

Opraveno

Úspěšně jsme opravili více než 10 000 notebooků

750+

zákazníků

Naprostá většina zákazníků odchází spokojená

95%

úspěch

Naprostou většinu zařízení dokážeme opravit

100%

ekologie

Přispíváme k ekologickému využívání techniky

Kdo se postará o váš MacBook

David Suchý, majitel a senior technik

V oboru jsem prakticky od školy. Po jejím skončení jsem šel pracovat do dnes již neexistujícího servisu, který se mimo jiné zabýval prodejem použité výpočetní techniky. V roce 2004, kdy jsem začínal, to „frčelo”, protože výpočetní technika byla vzhledem k tehdejším mzdám poměrně drahá. Tam jsem se naučil dávat počítačům druhý život, opravovat základní desky, zdroje nebo si třeba poradit s prasklým šasí po pádu notebooku na zem.

Od roku 2004 uběhlo mnoho let, ale většina postupů kontaktního a bezkontaktního pájení se nezměnila. V roce 2013 se ale přece něco změnilo. S kamarádem jsme vyvinuli speciální infra pájecí stanici, která se ovládá kompletně analogově. Na trhu nebylo a dodnes není zařízení, které by mělo takovou přesnost měření teploty a na tom postavenou regulaci. Od té doby je naše bezkontaktní pájení nejlepší v ČR. Pod rukama FixBooku prošlo více než 10 000 zařízení k opravě. To je zkušenost, kterou nenahradíte žádným školením.

Od vzniku koronafašismu pracuji sám a celá práce FixBooku se momentálně soustředí na jediný Apple produkt a tím je Apple MacBook. Věřím, že v ČR neexistuje člověk s větším know-how oprav MacBooků. Pošlete mi k opravě ten svůj a dokážu vám to.